17 stycznia 2020

O Firmie

Firma „Baz-Pal” powstała w 1989 r.
Firmę założył i prowadził Józef Liber. Początkowo była to mała firma w której remontami na stacjach paliw
zajmowała się jedna kilkuosobowa brygada.
Firma „Baz-Pal” obejmowała zasięgiem swojego działania dawne województwo nowosądeckie.
Obecnie coraz częściej nasze ekipy można spotkać w województwach, małopolskim, śląskim, podkarpackim, a także dolnośląskim.
Z biegiem czasu firma przekształciła się, dostosowując się do wymagań rynku i obowiązujących przepisów, w spółkę cywilną, a następnie w spółkę jawną. Nasza firma obecnie posiada cztery odrębne ekipy remontowo – budowlane. Wyposażone są one we własny środek transportu oraz niezbędne narzędzia.
Prace poszczególnych ekip remontowo -budowlanych nadzorowane są i koordynowane w centrali firmy.
Firma „Baz-Pal” chcąc zapewnić ciągłość pracy w specyficznej branży jaką jest branża paliwowa, utworzyła zespół natychmiastowego reagowania na zgłaszane awarie.
Chcąc zapewnić maksymalny komfort pracy na stacjach paliw, w przypadku zgłoszonej awarii – wysyłany jest natychmiast odpowiednio przygotowany i wyposażony zespół naprawczy.
Bardzo ważnym elementem działalności firmy jest przygotowanie specyficznej dla każdej stacji, oferty na wykonanie prac budowlanych lub remontowych, prowadzenie rozliczeń z kontrahentami oraz sprawami pracowników.
W związku z tym biuro firmy „Baz-Pal” zatrudnia wykwalifikowany personel, który ma za zadanie sprostać wymaganiom profesjonalnej obsługi klienta i prowadzeniu firmy.